Fotovoltaická elektrárna pro Váš dům

Roční úspora energie až 80 %

Garance získání státní dotace

Bezstarostné řešení na míru

Dům se solárními panely
Cech akumulace a fotovoltaiky
Stavím podle zásad solární asociace

Energie a inovace pro vaše pohodlí

Nabídka fotovoltaických elektráren

Energetická nezávislost

Čistá energie

Energetická nezávislost

Jak to funguje?

Do 4 dnů od odeslání Vaší poptávky Vás kontaktuje náš  odborník a dohodne s Vámi termín osobního setkání.

Do 7 pracovních dnů Vás navštíví náš obchodně-technický specialista, společně s Vámi probere Vaše požadavky i možnosti a navrhne ideální řešení na míru.

Na základě všech získaných informací, připravíme cenovou nabídku, která bude plně přizpůsobena Vašim konkrétním potřebám a možnostem

Po schválení cenové nabídky Vám připravíme smlouvu s jasným a transparentním rozpočtem. Jakmile tuto smlouvu podepíšete, zahajujeme pracovní proces.

Připravíme potřebnou projektovou dokumentaci. Tato dokumentace je klíčem pro žádost o dotaci. Postaráme se Vám o všechny administrativní záležitosti, spojené s tímto procesem.

Naši profesionálové zajistí zprovoznění systému, vysvětlí jeho funkčnost a ukážou Vám, jak jednoduše jej ovládat pomocí aplikace ve Vašem chytrém telefonu.

Po dokončení instalace Vás navštíví autorizovaný revizní technik, který pečlivě ověří správnost zapojení celého systému a předá Vám nezbytné dokumenty pro připojení do distribuční sítě (například ČEZ, PRE nebo EG.D).

Pro plné využívání fotovoltaického systému je potřeba, aby technik od Vašeho distribučního poskytovatele elektrické energie provedl konečnou kontrolu a připojení do sítě pomocí chytrého elektroměru. Tím zajistíme bezproblémový provoz Vašeho systému.

Ihned po dokončení připojení do sítě zašleme kompletní dokumentaci Státnímu fondu životního prostředí. Jakmile úředníci zkontrolují a zpracují tyto dokumenty, provedou vyplacení dotace na Váš bankovní účet.

Váš první krok k udržitelné budoucnosti

Eco Solární panely
0

Let Vám nabízíme naše služby

0

Realizací fotovoltaických elektráren

0

Úspěšně dokončených zakázek

Individuální návrh systému

Dotaci vyřídíme za Vás

Záruka na fotovoltaické panely až 25 let

Aplikace pro mobilní telefon

Záruční a pozáruční servis

Solární energie

Partneři

AEG
canadian solar
pylontech
solax power
Solární asociace